Skip to main content

Binek Araçlar

Ana sanayi otomotiv firmaları için iç trim, dış trim, şasi ve güvenlik parçalarının tasarım ve üretim faaliyetlerini yürütüyoruz. Ürünün stil aşamasından başlayarak tasarım, analiz, test ve doğrulama faaliyetlerini kapsayan ortak projeler gerçekleştirerek bitmiş ve onaylanmış ürünü müşterilerimize sunuyoruz.

Batarya Çözümleri

Euronorm ve AAS standartlarının üzerinde mukavemet değerlerine ulaşan ürünlerimizle Türkiye’deki ilk seri üretim Batarya Taşıyıcısını üretiyoruz.

Yapısal ürünlere ek olarak, batarya sistemlerinde termal ve iletkenlik ihtiyaçları için özel çözümler sunuyoruz.

Referanslarımız

Gövde & Şasi

Alüminyum ekstrüzyon ve döküm ile inovatif birleştirme teknolojilerini kullanarak, otomotiv endüstrisinin yüksek mukavemet ve çarpışma gerekliliklerini sağlayan ürünler tasarlıyor ve üretiyoruz.

Referanslarımız

Çarpışma Sistemleri

Alüminyum ekstrüzyon ve inovatif birleştirme teknoloji ile ürettiğimiz çarpışma yönetim sistemlerimiz optimum çarpışma performansı ve hafiflik amacıyla tasarlanmıştır. Alüminyum ve uygulamaya özel alaşımlardaki yetkinliklerimizle çözümlerimiz çeliğe göre %30’dan fazla ağırlık azaltımı ve daha yüksek korozyon dayanımı sunar.

*C24/C28 alaşımları önde gelen Alman araç üreticilerinin standart olarak kullandığı yüksek sınıf akma mukavemetine sahip alaşım grubudur. Yeşilova olarak TL-116-EN standartlarının tüm gerekliliklerini sağlayan ürünler üretiyoruz.

Referanslarımız

Görsel Parçalar

Araca farklı bağlantı çözümleri ile çeşitli renk ve tasarımlarda üstün korozyon, yük taşıma beklentilerini karşılayan, tüm segmentlere özel tam sistem tedarikçisi olarak inovatif çözümler tasarlıyor ve üretiyoruz.

Referanslarımız

Ürünlerimiz hakkında özel sorularınız mı var?
Cevap vermekten mutluluk duyarız.

Taha Ersel Taş

Canel Otomotiv
İş Geliştirme Müdürü