Skip to main content

Yarım asırdır alüminyuma hayat vererek pek çok ilke imza atan Yeşilova Holding, 2022 yılının ilk yarısını ve elde edilen başarıları, tüm grup şirketlerinde görev alan yöneticilerin katıldığı etkinlikte kutladı.

Yeşilova Grup şirketlerinin tamamındaki müdürleri bir araya getiren ‘Şerefine Müdürüm’ etkinliği, 12 Ağustos tarihinde gerçekleşti. Pandemi nedeniyle 2 yıllık aranın ardından düzenlenen ve grup şirketlerinin tamamında müdür unvanına sahip yöneticileri bir araya getiren etkinliğe İcra Kurulu Başkanı A. Yalçın Yeşilova ve Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Yeşilova da katıldı.

“DEĞER YARATMAYA DEVAM EDİYORUZ”

“Yaşam, birlikte güzel. Yaşam, bir arada oldukça ve yaşamı paylaştıkça güzel. Yaşam, sevdiklerinle omuz omuza olunca, birlikte yol alınca güzel” temasıyla düzenlenen etkinlikte bir konuşma yapan İcra Kurulu Başkanı A. Yalçın Yeşilova, “Yeşilova Holding olarak yüksek heyecanla başladığımız ve başarılarla geride bıraktığımız 2022 yılının ilk yarısını, bu başarılara liderlik eden yöneticilerimizle kutluyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın üstün gayretleri, çevik yönetim anlayışımız ve nitelikli üretim kabiliyetimizle, ortaya koyduğumuz örnek uygulamalarımızla Yeşilova Holding olarak değer yaratmaya devam ediyoruz” dedi.

Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Yeşilova da “Elde edilen bu başarılarda en büyük pay sahibi olan çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızın yüzlerini güldürmek, motivasyonlarını artırmak en büyük hedeflerimizden biri. Yeşilova Ailesi olarak her zaman birlikte üretmeye ve eğlenmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Ekipler arası iletişimi arttırmak ve iş ortamına eğlence katmak amacıyla da gerçekleştirilen etkinlikte, EN’ler ödül töreni de düzenlendi. En Dakik, En Meraklı, En Gezgin, En Eğlenceli, En Stresli ve En Sportif kategorilerinde ödüller sahiplerini buldu.