Skip to main content

Ağır Ticari Araçlar

Ana sanayi otomotiv firmaları için iç trim, dış trim, şasi ve güvenlik parçalarının tasarım ve üretim faaliyetlerini yürütüyoruz. Ürünün stil aşamasından başlayarak tasarım, analiz, test ve doğrulama faaliyetlerini kapsayan ortak projeler gerçekleştirerek bitmiş ve onaylanmış ürünü müşterilerimize sunuyoruz.

Çarpışma Sistemleri

Alüminyum ekstrüzyon ve inovatif birleştirme teknoloji ile ürettiğimiz çarpışma yönetim sistemlerimiz optimum çarpışma performansı ve hafiflik amacıyla tasarlanmıştır. Alüminyum ve uygulamaya özel alaşımlardaki yetkinliklerimizle çözümlerimiz çeliğe göre %30’dan fazla ağırlık azaltımı ve daha yüksek korozyon dayanımı sunar.

*C24/C28 alaşımları önde gelen Alman araç üreticilerinin standart olarak kullandığı yüksek sınıf akma mukavemetine sahip alaşım grubudur. Yeşilova olarak TL-116-EN standartlarının tüm gerekliliklerini sağlayan ürünler üretiyoruz.

Referanslarımız

Fonksiyonel Parçalar

Mobilite dünyasına uyum sağlayan ve araçlara yeni fonksiyonlar kazandıran; hafif, dayanıklı, dekoratif ve kolay monte edilebilir özel çözümler geliştiriyoruz.

Referanslarımız

Ürünlerimiz hakkında özel sorularınız mı var?
Cevap vermekten mutluluk duyarız.

Taha Ersel Taş

Canel Otomotiv
İş Geliştirme Müdürü