Skip to main content

Yetkinlikler

Analiz, Tasarım, Doğrulama

İnovasyon tutkumuzla, kaliteli ürünleri düşük maliyetle hızlı bir şekilde üretme hedefimize doğru durmadan çalışıyoruz.

Uluslararası alanda OEM ile ortak çalışarak birinci sınıf alüminyum ürünlerin tasarım, geliştirme, üretim ve dağıtımını gerçekleştiriyoruz

Küresel olarak belirlenmiş standartlara uygun sonuçlar elde etmemize imkan veren yüksek üretim yetkinliklerimiz sayesinde şirketimizde, daima zamanında teslimat prensibiyle hizmet veriyoruz.

Ürün Geliştirme

Yeşilova için Araştırma ve Geliştirme bir önceliktir. İnovasyon, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi farklılaştırarak başarı için kilit bir faktördür.

İnovasyon sayesinde Yeşilova, yeni teknolojik trendleri öngörmeyi ve verimlilik, hafiflik, maliyet, kalite ve güvenlik gereksinimlerini karşılayan farklılaştırıcı ürünler sunmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimizi tasarlarken ve üretirken, geliştirmenin ilk aşamalarından nihai üretime kadar otomobil üreticileriyle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Mevcut ürünler açısından beklentilerini karşılamamıza izin vermenin yanı sıra, bu işbirliği gelecek için bedenle ilgili kavramları ve teknolojileri ortaklaşa geliştirmeyi kolaylaştırıyor.

Yeşilova, daha hafif araçlar geliştirmek için sürekli çalışır. Hafifletme, Yeşilova’nın ana araştırma alanlarından biridir. Bu, yakıt verimliliğini artırma ve CO2 emisyonlarını azaltma ihtiyacı nedeniyle otomotiv sektöründe en çok talep edilen gereksinimlerden biridir.

Proje Yönetimi

Gerçekleştirdiğimiz her proje için kusursuz bir müşteri deneyimi yaratmaya odaklı bir şekilde çalışırken, PMI metodolojisiyle otomotiv sektör gerekliliklerini karşılayan çevik bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz. Müşterilerimizin özel isteklerini dikkate alan proaktif ekiplerimizle çözüm odaklı yaklaşımlar izliyoruz.

Kalite Yönetimi

OEM standartlarına uygun, IATF 16949,Q1 çevresel sürdürülebilirlik, İSG, izlenebilirlik, QDMS, dijital dönüşüm, yeşil mutabakat, CMM, EOL kontrol teknolojisi.

Uluslararası kalite standartlarında alüminyum sistemlerden oluşan yenilikçi ürünlerimiz ve en zor proje detaylarına bile kolay uygulanabilir çözümler ile  müşterilerimizin güvendiği bir stratejik çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.